Zameranie školy

PROFILÁCIA A KONCEPCIA ROZVOJA ŠKOLY

1. Poskytovať základné vzdelávanie žiakom podľa zvolených variantov učebných plánov pre 1. až 4. ročník a variantov učebných plánov pre 5. až 9. ročník.

2. Realizovať výuku cudzích jazykov ako nepovinných predmetov v 1. a 2. ročníku podľa záujmu žiakov, resp. ich zákonných zástupcov.

3. Vytvárať triedy s rožšíreným vyučovaním cudzích jazykov v 3. ročníku podľa záujmu žiakov a ich zákonných zástupcov.
V beýných triedach 1. stupňa postupovať vo vyučovaní cudzích jazykov podľa jazykového variantu.

4. Pre žiakov, ktorí majú záujem o matematiku a prírodovedné predmety otvárať od 5. ročníka triedy s rožšíreným vyučovaním matematiky a prírodovedných predmetov.

5. Formou nepovinných predmetov a zaujímavých krúžkov odborne pripravujeme žiakov na ďalšie štúdium.

6. Zabezpečovať na škole pohybovú a športovú aktivitu zriaďovaním nepovinných predmetov a činnosťou školského športového strediska so zameraním na atletiku, karate a volejbal.

7. V materskej škole poskytovať celodennú výchovnú starostlivosť pre deti od 2 do 6 rokov a deťom s odloženou školskou dochádzkou.

8. Ponúkame možnosť rodičom, aby sa deti začali už v MŠ oboznamovať s anglickým a nemeckým jazykom.

Naspäť na obsah | Späť na hlavné menu